Протягом останніх кількох днів Сили оборони України завдали ударів по ряду військових і інфраструктурних об’єктів, розташованих на тимчасово окупованому Кримському півострові. Цю інформацію оприлюднило Міністерство оборони України.
На списку уражених цілей опинилися нафтобаза, газові компресорні станції, а також системи протиповітряної оборони, такі як «Панцир» і С-400. Додатково постраждали радіолокаційні станції «Небо-У» і «Каста». У міністерстві зазначили, що ситуація для російських військових та туристів на півострові стає дедалі небезпечнішою.
Раніше, 18 і 19 червня, повідомлялося про удари по залізничних мостах у Криму, які також були уражені Силами оборони. Командувач Сил безпілотних систем, Роберт «Мадяр» Бровді, підтвердив ураження об’єктів Глібівського підземного газосховища та інших стратегічних цілей на півострові.
Ніч на 21 червня стала свідком атак безпілотників на порт у Керчі. А вночі 22 червня після атаки загорілася будівля прикордонної служби ФСБ Росії в Армянську. Також Таврійська ТЕС зазнала масованого удару.

